O nás


Vítejte ve fotostudiu Prestige, kde zachytíme jedinečné okamžiky a vytvoříme pro vás nezapomenutelné fotografie, které ve vás budou vyvolávat emoce i po mnoha letech. Klademe důraz na perfektní výsledek a důležitou součástí našeho workflow je digitální postprodukce. Jednoznačně upřednostňujeme kvalitu před kvantitou.

Všechny fotografie, které od nás dostanete, jsou profesionálně vyretušovány profesionálním grafikem, který jim dodá osobité kouzlo a punc jedinečnosti. Máme bohaté zkušenosti s postprodukcí v oblasti módní a reklamní fotografie, proto si můžete být jisti, že vaše fotografie jsou ve správných rukou a budou vyretušovány s citem a elegancí.

Fotografie nabízíme v několika podobách a formátech a to jak digitálně tak jako klasickou fotografii na prvotřídním fotografickém papíře. Rádi vám také zhotovíme finální produkt v podobě originálních fotografií, zarámovaných v kvalitních rámech mistrem rámařem, které ozdobí váš interiér někým, koho máte rádi. Proč mít na zdi tuctové obrázky stejné jako soused, babička a tetička, když můžete mít na zdi své vlastní vzpomínky?

fotostudio Prestige - Bruntál